Keyifle saatlerce am yalarim ve am emerim

18 Ocak 2016 Pazartesi

Oral seks tutkunuyum, tahmin bile edemezsiniz.


am-yalama-videosu
am yalamak istiyorumBlogumda iletişime geçtiğim hanımlarda genel de iki korkuları var; gizlilik ve güvenlik. Ayrıca da gerçekten am yalamayı bu kadar çok seven birisi olabilir mi diye. 


Biraz bu konulara değinmek istiyorum. 

Gizlilik ve güven benim için de çok önemli ve bu konuda karşımdaki kadar kendimi de düşünüyorum, nedeni evliyim. Hakkımda kısmında belirttiğim gibi, eşimle cinsel konularda anlaşmazlıklarım mevcut, eşim iğreniyor oral seksten, özellikle yalatmak düşüncesi açıkçası midesini bulandırıyor, komedi gibi ama bense tapıyorum. Saatlerce bıkmadan bir am yalamak, kıvrımlarında dilimi dolaştırmak, doyasıya am emmek benim için dünyanın en güzel şeylerinden. Sadece cinsel tatmin değil, yenilenip hayata devam etme gücüm. Bu nedenle buradan buluşup görüşebileceğim ve bu konuda takıntıları olmayan bir kadın arıyorum.

 vajinasini yalatmak isteyen hanimlar iletisime gecsin... mesaj atin lutfen..
amcığınızı yalamaktan baska amacim yokAmını yalatmaktan hoşlanan ve istekli, en az benim kadar diyemiyeceğim benim isteğimi anlatmama kelimeler yetersiz. Benim için fetiş bir durum. Uzun süre yalamadığım zaman elim ayağım titriyor, aklıma geldikçe agzım sulanıyor, işime yoğunlaşamıyorum.  


Bu arada orta düzey yöneticiyim, yakışıklı sayılırım, yaşım 37 ama genç gösterdiğim söylenir. 

Buluşma yerini ben ayarlıyorum. Özel ve güzel bir suit. Özel dememin sebebi patnerim bilgilerini istemiyorlar, kesinlikle kimseyle muhattap olmadan yanıma çıkıyorsunuz, gizliliğiniz tamamen sağlanıyor. 

Öğrenmek istediğiniz diğer şeyler için bana iletişim kısmından yani buradan ulaşa bilirsiniz.  iletişim için tıklayın. veya aşağıda paylaştığım bilgilerden ulaşabilirsiniz. 

Yapmak istediklerimin hepsi blogumda mevcut, en sevdiğim resimleri ve videoları ekledim, bir kaçı aşağıda. 
oral-masaj-am-yalatmak
am yalamak istiyorum
iletişim => twitter:@oralmasaj oralmasaj@gmail.com mesaj atmak için direk mesajdan veya iletişim kısmından benimle iletişime geçebilirsiniz.
Share on : Facebook Twitter Google+

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Vajinasını yalatmak isteyen hanımlar sadece | Hanımlara özel